W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Co dalej z ESK Lublin 2016?"

"Co dalej z ESK Lublin 2016?"
13.12.201018:45

W środę 15 grudnia o godz. 18:00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin odbędzie się spotkanie "Co dalej z ESK Lublin 2016?". Podczas spotkania zaprezentowany zostanie pomysł na pracę przy tworzeniu II aplikacji konkursowej, możliwości zaangażowania się oraz kalendarz działań. W spotkaniu weźmie udział Krzysztof Czyżewski, jeden z ekspertów współpracujący z miastem przy projekcie ESK i współautor aplikacji oraz Zespół Lublin 2016.
Ekspert przedstawi koncepcję pisania nowej aplikacji, przedstawi także osoby które wybrał do pomocy w Lublinie, przedstawiony zostanie szczegółowy plan włączenia się w pracę, przedstawiona będzie wstępna ewaluacja procesu pisania pierwszej aplikacji. 15 grudnia, środa, godz. 18:00 Radio Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2 Lublin - Studio im. Zbigniewa Stępka.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane