W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

CSK zaprasza na koncert „My planet”

CSK zaprasza na koncert „My planet”
09.04.202107:12

CSK zaprasza na bezpłatną retransmisję online koncertu Marta Wajdzik Quartet „My planet”. 

Marta Wajdzik to objawienie polskiej sceny jazzowej. 19-letnia saksofonistka wystąpi w towarzystwie wybitnych muzyków (Paweł Tomaszewski - instrumenty klawiszowe, Robert Kubiszyn - gitara basowa, Paweł Dobrowolski - perkusja).

Jej debiut na Bialskiej Zadymce Jazzowej okrzyknięto wydarzeniem. Jedna z nielicznych kobiet grających jazz i to na saksofonie. W tak młodym wieku osiągnęła wyjątkową sprawność techniczną, którą łączy z umiejętnościami interpretacyjnymi, wyobraźnią.

To mieszanka młodości, doświadczenia, energii i refleksji. Projekt MY PLANET to stylistyczna nowość na polskim rynku muzycznym, pokazująca elektro - akustyczną stronę muzyki młodziutkiej Marty Wajdzik, podążającą za nowoczesnymi trendami w muzyce jazzowej.

Skład:

  • Marta Wajdzik - saksofon, flet
  • Paweł Tomaszewski - instrumenty klawiszowe
  • Robert Kubiszyn - gitara basowa
  • Paweł Dobrowolski – perkusja

Koncert dostępny do 27 kwietnia. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej