W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Debaty o wartościach
11.03.200808:42

Szkoły ponadpodstawowe oraz ośrodki kultury w całej Polsce mogą zgłaszać się do udziału w bezpłatnym programie edukacyjnym „Porozmawiajmy - Europejskie debaty o wartościach”.
Celem programu jest propagowanie dialogu międzykulturowego i rozmów o wartościach, jako procesu umożliwiającego poprawę umiejętności funkcjonowania w środowisku, w którym współistnieją różne tożsamości kulturowe. Szkoły i ośrodki kultury mogą zgłaszać swój udział w projekcie do 31 marca br. W całej Polsce przeszkolona przez zespół Fundacji młodzież będzie prowadziła otwarte debaty wokół tematyki wartości. Kulminacją projektu będą trzy debaty regionalne. Szczegółowe informacje o projekcie znaleźć można na stronie: http://dialog2008.pl/index.php?page=dobrepraktyki&idb=17 Szkoły i ośrodki kultury chętne do udziału w projekcie powinny wypełnić zamieszczony na stronie internetowej projektu formularz zgłoszeniowy oraz przesłać go mailem na adres: fodz@fodz.pl lub faxem na nr (022) 436 06 58 w terminie do dnia 31 marca 2008 r. Rok 2008 został ogłoszony przez Unię Europejską Rokiem Dialogu Międzykulturowego. Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego jako oficjalny partner Narodowego Centrum Kultury włącza się w obchody ERDM poprzez realizację autorskiego Programu "Porozmawiajmy - Europejskie debaty o wartościach". Serwis Samorządowy PAP SA

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane