W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Dzień dziecka w Lublinie
31.05.201113:36

Z okazji dnia dziecka wiele lubelskich instytucji szykuje atrakcje dla najmłodszych. Spektakle w teatrach: im. Hansa Christiana Andersena i im. Juliusza Osterwy, w Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim oraz w Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego. Natomiast Kawiarnio-Księgarnia „Spółdzielnia” zaprasza na oglądanie bajek i warsztaty cyrkowe.
Spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w Teatrze im. Hansa Christiana Andersena zostanie zaprezentowany aż trzy razy, o godz. 08:30, 10:00 i 12:00. Spektakl "O dwóch krasnoludkach i jednym końcu świata" w Teatrze im. Juliusza Osterwy o godz. 12:30. Dzień dziecka w Muszli Koncertowej organizowany przez: Teatr im. H. Ch. Andersena wraz z lubelską Gazetą Wyborczą i Urzędem Miasta Lublin o godz. 17:00. Spektakl muzyczny pt. "VIP'y Dzieciom" w Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego o godz. 18:00. Dzień Dziecka w Kawiarno-Księgarni "Spółdzielnia" przez cały dzień, od godz. 10:00 do godz. 20:00.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane