W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Eurodesk Awards 2020 dla Fundacji "Sempre a Frente"

Eurodesk Awards 2020 dla Fundacji "Sempre a Frente"
07.04.202014:34

Lubelska Fundacja Sempre a Frente otrzymała międzynarodową nagrodę Eurodesk Awards 2020! 

Do Fundacji powędrowała nagroda za najbardziej wzmacniający projekt informacyjny Eurodesk Tour. To dzieło współpracy Fundacji "Sempre a Frente" z Europe4Youth, Fundacją EBU oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Fundacja otrzymała również wyróżnienie za projekt wymiany młodzieży "Boost Your Future". 

Nagrody Eurodesk Awards przyznawane są od 2011 r. Ich misją jest docenienie zrzeszonych w sieci organizacji, które tworzą niebanalne, innowacyjne i potrzebne młodzieży projekty. Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W 2020 r. do do konkursu zgłoszono 50 projektów z 15 krajów. W 3 kategoriach nagrody przyznaje międzynarodowe jury, w którego składzie znajdą się m.in. przedstawiciele Komisji Europejskiej i Erasmus Student Network. Czwarty projekt wybierają członkowie sieci Eurodesk.

W kategorii Najbardziej inspirujący projekt zwyciężył projekt z Polski: Eurodesk Tour, zrealizowany przez cztery regionalne punkty informacyjne: z Krakowa (Europe4Youth), Mińska Mazowieckiego (Fundacja Rozwoju Międzykulturowego EBU), Lublina (Fundacja Sempre a Frente) i Rzeszowa (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie).