W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Festiwal Sztuki w Przestrzeni Publicznej Otwarte Miasto / OPEN CITY

Festiwal Sztuki w Przestrzeni Publicznej Otwarte Miasto / OPEN CITY
30.09.202207:45

1 października o godz. 16:00 odbędzie się wernisaż otwierający czternastą edycję Festiwalu Sztuki w Przestrzeni Publicznej Otwarte Miasto / OPEN CITY. Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych ROZDROŻA zaprasza do udziału w wydarzeniu, wstęp jest wolny. 

Kuratorem tegorocznego Festiwalu jest Robert Kuśmirowski, a idea tej edycji została ujęta w hasło UFORMOWANIE.

W Festiwalu weźmie udział 21 artystów, a zobaczymy łącznie 25 prac w przestrzeni centrum Lublina i Starego Miasta. Trasa zwiedzania rozpoczyna się pod budynkiem Centrum Kultury i wiedzie głównym traktem Krakowskiego Przedmieścia na Stare Miasto, gdzie znajduje się większość prac. Finał zwiedzania to monumentalna praca na schodach prowadzących z Placu Zamkowego do Muzeum Narodowego w Lublinie w obrębie którego również zostanie zaprezentowana jedna realizacja.

Szczegóły Festiwalu na stronie www.opencity.pl.