W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Fundacja Inside Out zaprasza mieszkańców dzielnicy Szerokie

07.10.201902:16

Fundacja Inside Out zaprasza mieszkańców dzielnicy Szerokie oraz wszystkich zainteresowanych na warsztaty teatralne, spacer przyrodniczy, warsztaty żonglerskie i filmowe, które odbędą się w październiku na dzielnicy Szerokie.
Pierwszym wydarzeniem będą rodzinne warsztaty teatralne, podczas których dowiemy się jak poprzez zabawę, słowo, ruch i muzykę kreatywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem. Następnie wybierzemy się na spacer przyrodniczy po dzielnicy Szerokie razem z przyrodnikiem i ornitologiem Jakubem Orłowskim (Inspektor Bywak). Spacer będzie tłumaczony na Polski Język Migowy.
W drugiej połowie października odbędą się warsztaty filmowe z Piotrem Krzysztofem Kamińskim, poświęcone tematyce narratora w filmie oraz rozpoczną się cykliczne warsztaty żonglerskie dla dzieci.
Udział w wydarzeniach jest darmowy, obowiązują wcześniejsze zapisy w Bibliotece Na Poziomie – Filia nr 40 MBP Lublin. Harmonogram wszystkich wydarzeń znajduje się na stronie i Facebooku Fundacji Inside Out.

Szczegółowy harmonogram:
4 października (piątek), godz. 16.30-18.00 - Rodzinne warsztaty teatralne *(Biblioteka na Poziomie)
6 października (niedziela), godz. 16.00 - Spacer tematyczny: Przyroda na Szerokim (zbiórka: pętla na Lipniaku) * + tłumaczenie na Polski Język Migowy
9 i 23 października, 6 i 20 listopada, 4 grudnia (środy) godz. 16.30-18.00 – Cykliczne warsztaty żonglerskie dla dzieci * (Biblioteka na Poziomie)
19 października (sobota), godz. 11.00-13.00 - Warsztaty filmowe dla dorosłych * (Biblioteka na Poziomie)
 

Powiązane:

Fundacja Inside Out