W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Gala Kultury
17.06.201010:58

22 czerwca w Filharmonii im. H. Wieniawskiego w Lublinie odbędzie się Gala Kultury. Ideą jest podsumowanie poprzedniego roku i uhonorowanie osób zasłużonych dla lubelskiej kultury. Podczas uroczystości zostaną wręczone Nagroda Artystyczna Miasta Lublin za 2009 r., za upowszechnianie kultury za 2009 r. oraz za całokształt osiągnięć w dziedzinie kultury i sztuki wraz ze statuetką autorstwa prof. Adama Myjaka.
Laureatów wyłoniła specjalnie powołana Komisja Nagród Miasta Lublin w dziedzinie kultury w czasie dwudniowych obrad – skład i postanowienia Komisji w załączniku. Galę uświetni koncert zespołu ČAČI VORBA. Uroczystość rozpocznie się 22 czerwca o godzinie 19 w Filharmonii im. H. Wieniawskiego w Lublinie. Wstęp wolny.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej