W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

II Ogólnopolski Przegląd Kina Artywnatywnego "Klaps" 2007

II Ogólnopolski Przegląd Kina Artywnatywnego "Klaps" 2007
13.07.200708:41

II Ogólnopolski Przegląd Kina Alternatywnego KLAPS 2007 to dynamicznie rozwijająca się impreza mająca na celu promocje polskich twórców kina alternatywnego, ich twórczości jak również zachęcenie potencjalnych filmowców do pracy w tej dziedzinie. Prezentacje filmowe II Ogólnopolskiego Przeglądu Kina Alternatywnego KLAPS 2007, zarówno w tym roku jak i w poprzednim to nie tylko kino amatorskie, studenckie czy profesjonalne. KLAPS 2007 to większości seanse filmowe relacjonujące to co dzieje się w Polsce i poza jej granicami, zarówno z dziedziny aktywności obywatelskiej, ekologii, sztuki czy praw człowieka. KLAPS 2007 to również działalność aktywizująca lokalną społeczność i reanimująca miejską kulturę, oraz platforma spotkań z ciekawymi ludźmi i tematami. KLAPS 2007 to również działalność aktywizująca lokalną społeczność i reanimująca miejską kulturę, oraz platforma spotkań z ciekawymi ludźmi i tematami.
W tym roku seanse filmowe dobywać będą się w sali projekcyjnej w Krasnostawskim Domu Kultury. Podczas przeglądu będzie można obejrzeć ponad 50 różnorodnych produkcji filmowych prezentowanych przez 3 dni przeglądu. Oczywiście zarówno w tym roku jak i w zeszłym nie zabraknie nocnych otwartych seansów filmowych w centrum miasta Krasnystaw. Całemu wydarzeniu przez okres trwania przeglądu będą towarzyszyć różnorodne koncerty w stylu punk, ska, reggae, rock organizowane w świetlicy KDK (patrz w dziale "KONCERTY), oraz imprezy towarzyszące jak np. warsztaty filmowe.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej