W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Inne Brzmienia. Art'n'Music Festival Lublin-Lviv 2010

Inne Brzmienia. Art'n'Music Festival Lublin-Lviv 2010
07.07.201012:24

W piątek rusza trzecia edycja festiwalu Inne Brzmienia. Przez pięć dni lubelskie Stare Miasto rozbrzmiewać będzie muzyką takich artystów jak Balkan Beat Box (USA, Izrael), Dubioza Kolektiv (Bośnia i Hercegowina), Giulia y Los Tellarini (Hiszpania), Liu Fang (Chiny), Kwiteń (Ukraina), Voo Voo & Raz Dwa Trzy (koncert urodzinowy), Harmonia (Waglewski, Kosmowski, Gałażyn, Sadovska) oraz Kucz/Kulka.
Wybór Lublina i Lwowa na miejsce spotkań nie jest przypadkowy, gdyż miasta te posiadają znakomitą infrastrukturę do przeprowadzenia imprez masowych o dużym rozmachu. Położenie miast blisko granicy w naturalny sposób budzi dążenia do współpracy europejskiej. Promocja imprezą artystyczną o randze międzynarodowej wpisuje się również w dążenia miasta Lublina do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Organizatorem festiwalu jest „Kiton Art Mirosław Olszówka”, Fundacja Inne Brzmienia oraz Miasto Lublin Więcej informacji na stronie www.innebrzmienia.pl. A program imprezy można zobaczyć na stronie.