W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF IV gra miejska Lublin na Sportowo

07.10.201908:59

12 października odbędzie się IV gra miejska Lublin na Sportowo, stacje na grze miejskiej związane będą z Lubelskimi klubami sportowymi oraz dyscyplinami sportowymi.

Pierwsza z drużyn wystartuje o godzinie 14:00 z Aqua Lublin, biuro gry będzie działało od godziny 13:00. Stacje gry zlokalizowane będą w miejscach związanych ze sportem w Lublinie. Każda z drużyn, która zgłosi się na gre może liczyć od 1 do 4 osób. Na uczestników na każdym punkcie czekać będą sędziowie, a gracze na stacjach usłyszą pytania lub będą mieli do wykonania zadania związane ze sportem i aktywnością fizyczną.

Na zwycięzców czekają liczne nagrody od partnerów Lubelskiej Ligi Gier Miejskich oraz gadżety Lubelskiej Ligi Gier Miejskich. Nagrodą główną będą bilety na sobotni mecz Ligi Misztrzyń w piłce ręcznej MKS-u LUBLIN. Finał gry miejskiej o godzinie 16:00 przed Halą Globus. Wydarzenie Patronatem Honorowym objął Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk.
Projekt finansowany jest ze środków Urzędu Miasta Lublin.