W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

IV Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny "Kontestacje"

IV Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny "Kontestacje"
28.11.200820:38

W dniach 4 - 7 grudnia odbędzie się czwarta edycja Studenckiego Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego "Kontestacje" organizowanego przez Akademickie Centrum Kultury UMCS "Chatka Żaka" w Lublinie. Ideą Festiwalu jest zaprezentowanie lubelskiej publiczności dorobku teatrów działających w polskich środowiskach akademickich, choć w tym roku nie zabraknie też gości z Ukrainy.
Nazwa "Kontestacje" jest odzwierciedleniem działalności teatrów niezależnych, sprzeciwiających się zastanym schematom funkcjonowania rzeczywistości, szukających własnej drogi i będących krytycznymi wobec wartości powszechnych. Festiwal nie posiada formuły konkursu, aby uniknąć atmosfery współzawodnictwa i wyścigu po laury. Jego podstawowym założeniem jest aktywizacja studenckiego środowiska do czynnego zainteresowania teatrem. karnet: 30 zł bilet jednodniowy: 10 zł Strona Festiwalu www.kontestacje.ack.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej