W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Jarmark Jagielloński kolejny raz nagrodzony

Jarmark Jagielloński kolejny raz nagrodzony
23.10.200912:11

Lubelski Jarmark Jagielloński otrzymał Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej – Turystyczny Produkt Roku 2009. Nagrodę przyznano w czwartek 22 października 2009 podczas uroczystej gali w siedzibie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jarmark znalazł się wśród 14 najlepszych ofert turystycznych w kraju, wybranych przez kapitułę konkursu spośród produktów turystycznych nagrodzonych w etapie regionalnym.Certyfikaty jakości turystycznej to najwyższe wyróżnienie dla najlepszych i najciekawszych ofert promujących turystykę regionalną.
Oprócz prestiżu i możliwości starania się po dwóch latach o Złoty Certyfikat laureaci otrzymują bezpłatną kampanię promocyjną realizowaną przez Polską Organizację Turystyczną w wydawnictwach turystycznych oraz podczas polskich i zagranicznych targów turystycznych. Wciąż trwa natomiast konkurs "Na najlepszy produkt turystyczny 2009 r. – wybór internautów". Można w nim zagłosować zarówno na Jarmark Jagielloński jak i na Noc Kultury (III miejsce w etapie regionalnym). Aby oddać głos na lubelskie wydarzenia, wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.otowakacje.pl/pot Produkt turystyczny, który uzyska największą ilość głosów zostanie nagrodzony kampanią reklamową o wartości 50 tyś. zł w serwisach Grupy Allegro. Oprócz nagrody dla produktu turystycznego, nagrody otrzymać mogą także głosujący, którzy w najciekawszy sposób uzasadnią swój wybór. Komisja konkursowa wybierze 20 zwycięzców. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej e-mailem. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 06 listopada 2009 r.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane