W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Jarmark Jagielloński w dziesiątce najlepszych

Jarmark Jagielloński w dziesiątce najlepszych
10.03.200911:26

Jarmark Jagielloński w Lublinie znalazł się na 8 miejscu w rankingu 10 najlepszych kulturalnych imprez masowych w kraju. Ranking został opublikowany w aktualnym numerze magazynu „Atrakcje”.
Lubelski Jarmark wymieniono obok takich wydarzeń jak Jarmark Świętego Dominika w Gdańsku, Przystanek Woodstock czy Sylwester we Wrocławiu i Krakowie, co dowodzi, że chociaż organizowany jest zaledwie od dwóch lat już zdobył uznanie i popularność, która pozwoliła na zaistnienie obok imprez z wieloletnią tradycją. Jak można przeczytać w artykule towarzyszącym rankingowi, dobra impreza masowa jest na wagę złota, a dobrze zorganizowane i interesujące wydarzenie kulturalne, bądź rozrywkowe może być wielką szansą dla rozwoju regionu czy miasta oraz jego marki. Imprezy masowe to także świetny przykład współpracy wielu instytucji i podmiotów, współpracy która może zwielokrotnić poniesione nakłady sił i środków.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej