W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Jesteś studentem? Dołącz do zespołów Chatki Żaka!

Jesteś studentem? Dołącz do zespołów Chatki Żaka!
16.10.202210:22

Wciąż trwają nabory do zespołów działających w Chatce Żaka. Do grup tanecznych, muzycznych i teatralnych dołączyć mogą studenci wszystkich uczelni, którzy chcieliby się rozwijać artystycznie. Niezależnie czy Twoją pasją jest śpiew, taniec, aktorstwo, gra na instrumentach, czy dopiero poszukujesz swojego hobby – z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

- Początek roku akademickiego to idealny moment dla studentów na znalezienie nowych pasji, ale także przestrzeni, w której będą mogli się spełniać. By im w tym pomóc, zachęcamy do udziału w naborach do zespołów działających w naszej Chatce Żaka. W  tym roku prowadzimy nabór aż do 10 grup. Znajdzie się coś dla amatorów, chcących rozpocząć swoją sceniczną przygodę jak i dla osób, dla których występy nie są niczym nowym. Serdecznie zapraszam i do zobaczenia na scenie Chatki Żaka – mówi Izabela Pastuszko, dyrektorka Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka

 

Harmonogram naborów:

 

W Rytmie Chatki
Nabór: 18.10.2022, godz. 18:00
Sala -1.4 w Chatce Żaka

Grupa Teatralna Barter
Zapisy prowadzone mailowo do 18.10.
Wybrane osoby: 20.10.2022, godz. 17:00-21:00
Mała Sala Widowiskowa Chatki Żaka

Zespół Tańca Ludowego UMCS im. Stanisława Leszczyńskiego
Zapisy odbywają się przez cały październik i prowadzone są e-mailowo, telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy biura Zespołu (9-16). Spotkanie organizacyjne dla nowych członków ZTL odbędzie się w środę, 19 października o godzinie 18:00 w Domu Studenckim „Grześ”.

Poza tym trwają zapisy do mediów akademickich. Po więcej informacji organizatorzy zapraszają zapraszamy na media społecznościowe i stronę internetową Chatki Żaka.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane