W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Jeszcze o konkursie na film poświęcony Nocy Kultury

Jeszcze o konkursie na film poświęcony Nocy Kultury
17.06.200810:54

Konkurs dotyczy Nocy Kultury, która odbyła się w Lublinie z 7 na 8 czerwca 2008, tj. zdjęcia powinny zostać nakręcone między 7 06 ok. 16.00 a 8 czerwca rano tak aby film odnosił się z całą pewnością do tego konkretnie zjawiska. Oczywiście postprodukcja (ale nie "kręcenie" zdjęć) może odbywać się po tym terminie.
Film nie może być dłuższy jak 3 minuty, i powinien dotyczyć Waszej wizji Nocy Kultury, o tym co wtedy w Lublinie zobaczyliście, co Was zainspirowało i o czym chcielibyście opowiedzieć. Noc Kultury to bardzo filmowe wydarzenie, a 3 minutowy film może nakręcić każdy. Za najlepszy film organizatorzy przewidują nagrody - będzie to emisja nagrodzonych filmów w TVP 3 oraz wywiad z twórcami filmu, karnet dwuosobowy oraz pobyt na Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu oraz Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym (na tym lista nagród się na pewno nie skończy). Film trzeba tylko przynieść lub przysłać do Centrum Kultury do 20 czerwca. Prace mogą zostać zrealizowane dowolną techniką i dowolnym sprzętem, (ale przeczytajcie regulamin!)... Film zapakowane w kopertę z dopiskiem „Konkurs Filmowy Noc Kultury” wraz z informacją o autorze (imię, nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy, mail, tytuł filmu) oraz oświadczeniem (do pobrania na stronie Nocy Kultury) należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 20 czerwca 2008 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Kinoteatr Projekt Centrum Kultury w Lublinie ul. Peowiaków 12 20-007 Lublin Konkurs Noc Kultury Filmy zostaną przedstawione jury w składzie: Grzegorz Linkowski – reżyser, dokumentalista, dyrektor Akademickiego Centrum Kultury Dorota Nowakowska – producent, reżyser, właściciel N Vision Grzegorz Nakonieczny – producent filmowy Rafał koZa Koziński – animator kultury Maciej Misztal – Pomysłodawca i współorganizator Lubelskiej Gali Filmu Niezależnego „Złote Mrówkojady”

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane