W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Jubileusze, rocznice w 2008
09.01.200810:17

Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin przygotowuje wykaz jubileuszy i rocznic ważnych dla życia kulturalnego miasta, instytucji kultury, osób związanych z szeroko pojętą twórczością i działalnością kulturalną, jakie będą miały miejsce w 2008 roku. Zostanie on opublikowany na naszej stronie internetowej.
Prosimy o przesyłanie informacji na temat planowanych przez Państwa w obecnym roku jubileuszy i rocznic w wersji elektronicznej na adres: mparoszkiewicz@lublin.eu Uzyskana informacja pozwoli nam również na lepsze planowanie ewentualnego zaangażowania Miasta w tego typu wydarzeniach. Dodatkowych wyjaśnień udzielą Państwu w razie potrzeby pracownicy Wydziału Kultury odpowiedzialni za przygotowanie powyższego wykazu (tel. 081 466-3712, 081 466-3700).

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej