W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs filmowy Lublin is Coming

Konkurs filmowy Lublin is Coming
05.08.200819:54

Informujemy, że Kinoteatr Projekt zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie na krótki (do 3 minut) film dowolnego gatunku (fabuła, dokument, animacja, film typowo promocyjny), którego celem jest zobrazowanie w sposób jak najmniej konwencjonalny hasła „Lublin - miasto inspiracji”.
Wziąć udział w konkursie może każdy (oczywiście również zwyciężyć i otrzymać nagrodę), także turyści z całego świata przyjeżdżający do Lublina na krótko i postrzegający nasze miasto ze swojej własnej dla nas często egzotycznej perspektywy. Film powinien być pomysłowy, nieszablonowy i najlepiej zabawny, a już na pewno pobudzający wyobraźnię i zainteresowanie naszym miastem, może być nakręcony kamerą, ale także i telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie www.kinoteatrprojekt.pl poniżej zamieszczamy najważniejsze zasady: 1 W Konkursie może wziąć udział każdy chętny. 2. Można nadesłać dowolną ilość filmów, pod warunkiem, iż nie przekraczają one 3 min. 3. Jury wybierze najlepszy film i przyzna jego autorowi nagrodę w wysokości 5000 złotych. 4. Filmy (razem z formularzem zgłoszeniowym) należy nadsyłać do końca września (Kinoteatr Projekt, Centrum Kultury w Lublinie 20-007 Lublin, ul. Peowiaków 12)lub złożyć w Sekretariacie Centrum Kultury w Lublinie, na płycie cd lub DVD. UWAGA: Termin nadsyłania prac został przedłużony do 7 listopada!

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej