W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs filmowy - Lublin is coming - Termin nadsyłania prac wydłużony do 7 listopada

Konkurs filmowy - Lublin is coming - Termin nadsyłania prac wydłużony do 7 listopada
26.09.200800:02

Kinoteatr Projekt zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie pt. „Lublin is coming” na krótki film o Lublinie. Film może być dowolnego gatunku - fabuła, dokument, animacja, film typowo promocyjny. Ważne, by zobrazował w sposób jak najmniej konwencjonalny hasło „Lublin - miasto inspiracji”.


Filmik powinien być krótki (do 3 minut), pomysłowy, nieszablonowy i najlepiej zabawny, a już na pewno pobudzający wyobraźnię i zainteresowanie (nie koniecznie zawsze wprost) naszym miastem. Może być nakręcony kamerą, ale także i telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym. Może też to być animacja. Autor najlepszego filmu zostanie nagrodzony przez Jury nagrodą pieniężną w wysokości 5000 zł. Na filmy czekamy w Centrum Kultury do 7 listopada 19 listopada, pierwszego dnia festiwalu "Pełny Metraż", zostaną one zaprezentowane na uroczystym wręczeniu nagrody, a następnie zostaną wykorzystane do internetowego szturmu promocyjnego naszego miasta, właśnie pod tytułem „Lublin is coming”. Każdy może nadesłać dowolną ilość filmów. Należy tylko pamiętać, iż te filmy będzie oglądał w internecie cały świat, a więc muszą one być zrozumiałe dla każdego - zostaną przetłumaczone na angielski i naprawdę super! Regulamin i Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie: www.kinoteatrprojekt.pl Kontakt: Andrzej Mathiasz, Andrzej Rusin tel.: 081 53 603 23 e-mail: kinoteatrprojekt@o2.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej