W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs fotograficzny "Moja własność"

Konkurs fotograficzny "Moja własność"
17.12.200817:22

Oddział Lubelski Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Koło Naukowe Studentów Socjologii UMCS oraz Koło Studentów Socjologii KUL zapraszają wszystkich licealistów oraz studentów do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Moja własność”, który towarzyszy Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Własność Jako ODPOWIEDZIALNOŚĆ” pod honorowym patronatem Ministra Skarbu Państwa Aleksandra Grada.
Celem konkursu jest wykonanie fotografii ukazującej dowolną własność prywatną tzn. zarówno czegoś, co jest przedmiotem codziennego użytku jak i czymś szczególnie wyjątkowym. Termin nadsyłania prac: do 7.01.2009 r. Do wygrania: drukarka laserowa oraz wiele innych atrakcyjnych nagród Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniowa znajduje się na stronie internetowej organizatorów: knss.umcs.lublin.p Partnerem konkursu jest Agencja Fotograficzna TERRA

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej