W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Konkurs na LOGO Lublina
13.06.200709:44

Prezydent Miasta Lublin ogłasza konkurs na logo i hasło promocyjne Miasta Lublin. Nowe Logo Lublina posłuży również za znak firmowy naszych starań o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w roku 2016. W ten sposób utrzymamy spójność i siłę tworzonego wizerunku naszego miasta.
Zgłoszenia przyjmowane są do 29 czerwca, dla zwycięzcy przewidziano 15 000 PLN. W konkursie mogą wziąć udział: osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, które wykonały w okresie ostatnich 3 lat co najmniej 3 wdrożone logo marek handlowych (jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy, to w tym okresie). Projekt logo wraz z hasłem promocyjnym powinien w sposób możliwie jasny komunikować ideę głównych założeń strategii komunikacji marki (załącznik nr 2 do regulaminu konkursu) oraz wytyczne zawarte w briefie projektowym (załącznik nr 3 do regulaminu konkursu). Na podstawie zwycięskiego projektu stworzony zostanie System Identyfikacji Wizualnej Lublina. Zgłoszenia należy składać do 29 czerwca, do godz. 15.30, w Urzędzie Miasta Lublin, w Biurze Marketingu Miasta, Rynek 8, 20 - 111 Lublin. Więcej informacji: Biuro Marketingu Miasta tel. (081) 44 35 176, (081) 44 35 101; e-mail: akominek@um.lublin.pl oraz na stronach lubelskiego Ratusza: www.lublin.eu

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej