W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Letni Konkurs Tańca

07.08.201807:02

Centralny Plac Zabaw rozbudza energię lublinian! Przed nami piąta odsłona Letniego Konkursu Tańca — głównego punktu programu tegorocznej edycji CPZ i najbardziej tanecznej imprezy sezonu.

Jak co roku o tej porze Centralny Plac Zabaw razem z NBDS Lublin / New Boogie Down School – Południe przygotowują wyjątkowy plebiscyt o ogólnokrajowym zasięgu. Wydarzenie łączy progresywne i unikatowe podejście do konkursów tanecznych oraz kategorii konkursowych, mieszając taneczne i muzyczne style - aby nie ograniczać kreatywności i energii uczestników. Przewidujemy 3 kategorie muzyczne rozgrywane w trybie 2vs2: HIP HOP, FUNK i HOUSE. Za każdą kategorię odpowiadają najlepsi DJ-e: DJ Plash, Śniegu oraz gość specjalny z Paryża Didier Firmin (Tijo Aimé). Sędziować będą Ryfa Ri, Bboy Minigun, Adam CoJest i Tweetson Dragonball. 

Letni Konkurs Tańca
11 sierpnia, godz. 12:00
Wirydarz

Wydarzenia polecane