W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lubelski muzyk w Sydney? Głosuj

Lubelski muzyk w Sydney? Głosuj
14.12.201010:08

Klarnecista orkiestry Teatru Muzycznego w Lublinie, Artur Figiel, został zakwalifikowany do finału przesłuchań Orkiestry Symfonicznej YouTube 2011. Reprezentant Lublina jest jednym z 12 klarnecistów z całego świata, który ma szansę zagrać w wielkim koncercie w Operze w Sydney. Orkiestra będzie się składała z muzyków - internautów z całego świata.
Teraz ostateczny skład orkiestry wybierają internauci, którzy mogą do 17 grudnia oddawać głosy na swoich faworytów na poszczególnych instrumentach. Aby oddać głos trzeba wejść na stronę www.youtube.com/user/symphony, następnie wybrać "Zagłosuj", "Przesłuchania do orkiestry", obrazek "Klarnet" i znaleźć film Artura Figiela (czas trwania 4:31), pod którym można oddać głos. Artur Figiel na co dzień gra na klarnecie w orkiestrze Teatru Muzycznego w Lublinie oraz uczy w szkołach muzycznych w Chełmie i OSM w Lublinie.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane