W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Lublin is coming" - konkurs rozstrzygnięty

"Lublin is coming" - konkurs rozstrzygnięty
20.11.200813:19

In spiration In Lublin Piotr Brożek, student III roku historii UMCS, został laureatem głównej i jedynej nagrody w konkursie Lublin is coming. W uzasadnieniu swojej decyzji jury podkreśliło w nagrodzonym filmie "In Lublin", unikalne połączenie sprawności realizacyjnej i zdolności do widzenia naszego miasta poprzez swoją wrażliwość. Docenione zostało nowatorskie spojrzenie na nasze miasto, bez odwoływania się do stałych symboli. Na konkurs zorganizowany przez działający w Centrum Kultury Kinoteatr Projekt, wpłynęło 39 prac.
Jury konkursu filmowego "Lublin is coming" w składzie: 1/ Teresa Karbownik 2/ Piotr Francuz 3/ Rafał "KoZa" - Koziński zgodnie uznało za największą wartość tego przedsięwzięcia wielość i różnorodność przedstawionych prac. Konkurs sprowokował wielu twórców do stworzenia wielu naprawdę interesujących dzieł. Cieszy fakt, iż tak wiele osób coraz sprawniej posługuje się kamerą jako narzędziem działalności artystycznej. Wszystkie filmy niebawem wyemituje Telewizja Lublin oraz trafią do Internetu. Zwycięski film można oglądać tutaj Wszystkie filmniki nadesłane na konkurs można zobaczyć na stronie www.kinoteatrprojekt.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej