W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Performance

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Performance
31.10.200907:54

Performance Platform Lublin to nowy festiwal organizowany przez Ośrodek Sztuki Performance w Lublinie przy pomocy finansowej Miasta Lublin. Odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2009 r.
To trzydniowa dawka najbardziej progresywnej z dziedzin sztuki współczesnej. Kuratorem festiwalu jest lubelski artysta Waldemar Tatarczuk, kurator programu performance w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, biorący udział w festiwalach m. in. w Paryżu, Belfaście, Kijowie, Tel Awiwie, Pekinie, Bangkoku. Nowy festiwal ma być platformą wymiany pomiędzy artystami różnych pokoleń tworzącymi w różnych krajach. Podczas festiwalu oprócz prezentacji performances odbywać się będą dyskusje z artystami, wykłady i projekcje wideo. Więcej szczegółów wkrótce na stronie www.performanceplatform.blogspot.com