W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy

Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy
04.12.202316:58

DDK „Czuby Południowe” i DDK "Węglin" zapraszają na Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy, który odbędzie się 9 grudnia w godz. 10:00-13:00. 

Na warsztatach uczestnicy i uczestniczki stworzą świąteczne ozdoby, którymi przystroją domy lub wręczą bliskiej osobie jako gwiazdkowy prezent. Mistrzyniami i Mistrzami w tegorocznej edycji będą osoby pochodzące z Polski i z Ukrainy, twórcy ludowi, a także osoby, które na co dzień spotykacie w naszym Dedeku. Powstaną geometryczne światy i ozdoby z kolorowych opłatków, papierowe i bibułkowe zawieszki na choinkę, różnobarwne bombki, choinki z filcu, mikołaje z szyszek, choinki i gwiazdki ze sznurka, anioły-motanki, różnorodne ozdoby na choinkę, a w powietrzu roznosić się będzie zapach dekorowanych pierników.

Nie może również zabraknąć Dedekowej choinki, na której zawisną papierowe bombki z życzeniami dla nas, dla waszych sąsiadów, dla Mieszkańców dzielnicy.

Prowadzenie Czuby: Maria Chyr, Michał Kowalik, Małgorzata i Tomasz Krajewscy, Magdalena Piotrowska, Taisiia Shevchenko
Prowadzenie Węglin: Aleksandra Holuk, Maryna Kharkovska, Tamara Komarova, Lidia Petrova, Yulia Yudina

Wstęp wolny!

Warsztaty będą realizowane w języku angielskim, ukraińskim i polskim języku migowym.
Wydarzenie zorganizowane przy wsparciu Biura Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców UNHCR.

Warsztaty będą organizowane w dwóch lokalizacjach jednocześnie:

  • DDK „Węglin”, ul. Judyma 2a
  • DDK „Czuby Południowe", ul. Wyżynna 16

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej