W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Open Stage - nabór trwa do 15 kwietnia!

10.04.201922:23

Do 15 kwietnia mogą zgłaszać się wszyscy utalentowani artystycznie studenci, chętni by zaprezentować się, w jedenastej już edycji konkursu „Open Stage”. W tym roku pula nagród wynosi 8000 złotych.

Uczestniczyć w konkursie mogą studenci wszystkich uczelni wyższych z województwa lubelskiego – państwowych i prywatnych, bez względu na kierunek i rok studiów. Nie ma też ograniczeń gdy chodzi o formę prezentacji – zaproszeni są tańczący, śpiewający, akrobaci i mimowie. Scena jest naprawdę otwarta na różne talenty – zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich, którzy potrafią je ciekawie zaprezentować.

„Open Stage” to największy lubelski konkurs dla artystycznie utalentowanych studentów. Stwarza szansę zaprezentowania swoich umiejętności na profesjonalnej scenie, jak również zdobycia nagrody finansowej.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach. W przesłuchań, które zaplanowane są na 16 i 17 kwietnia, komisja wyłoni grono finalistów, którzy wystąpią 19 maja w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur podczas gali finałowej konkursu. Do kogo trafią nagrody zdecyduje jury, złożone ze specjalistów zajmujących się tańcem, muzyką i teatrem.

Do uczestnictwa w konkursie należy zgłaszać się do 15 kwietnia, wypełniając formularz dostępny na stronie www.sztukmistrze.pl/openstage

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Sztukmistrze, Uczelniany Samorząd Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Centrum Spotkania Kultur.

Więcej informacji pod adresem sztukmistrze.pl/openstage oraz na profilu https://www.facebook.com/openstageKUL