W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Pokaż nam swoją trasę na Noc Kultury 2023

Pokaż nam swoją trasę na Noc Kultury 2023
19.05.202306:17

Wybierasz się na tegoroczną Noc Kultury, która odbędzie się już 3/4 czerwca? Jeśli tak, to podziel się swoją listą punktów programu obowiązkowych do zobaczenia. Wybierz 10 wydarzeń, których z pewnością nie przegapisz i które według Ciebie zapowiadają się najbardziej ciekawie. Weź udział w konkursie na najciekawszą trasę Nocy Kultury i wygraj gadżety festiwalowe.

O co chodzi?

Noc Kultury to ponad setka wydarzeń. Wybrać spośród nich jest naprawdę trudno. Szczególnie, że czas jest ograniczony tylko do jednej czerwcowej nocy. Szukamy głodnych kulturalnych wrażeń osób, które chciałyby się podzielić z nami oraz innymi uczestnikami Festiwalu swoimi planami na Noc Kultury. Być może ktoś odtworzy Twoją trasę jeden do jednego?

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że wypełnisz ankietę. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 22 maja 2023 r. do godz. 9.00.

Jakie są nagrody?

Miły upominek w postaci gadżetów od Warsztatów Kultury otrzyma pierwsze 30 osób, które prześlą nam swoją trasę. Spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie zostaną wybrane 3 najciekawsze trasy. Te osoby otrzymają koszulkę i torbę Nocy Kultury oraz pakiet gadżetów od Warsztatów Kultury, a ich trasy zostaną udostępnione na stronie Festiwalu oraz w mediach społecznościowych.

Kiedy będą wyniki?

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone już 22 maja 2023 r. Nagrody będzie można odebrać w punkcie informacyjnym Nocy Kultury zlokalizowanym na placu Łokietka w trakcie trwania Festiwalu – 3/4 czerwca 2023 r.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej