W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Pokazy dyplomowe studentów Animacji Kultury UMCS

06.02.202000:20

Studenci III roku kierunku Animacja kultury Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lubliniezapraszają na dwa dni pokazów dyplomowych w ramach wybranych dziedzin kultury "teatr/ taniec" oraz "fotografia/film".

HARMONOGRAM
PONIEDZIAŁEK 10.02.2020 r. 


ETIUDY TEATRALNE

  • 10:00 – 10:20 Dominika Kosidło ,,Poza sceną”, na podstawie scenariusza Karoliny Sabczewy (20min) + 5 minut przerwy technicznej
  • 10:25 – 10:40 Kamila Głowacka ,,Słowa, słowa, słowa...” Na podstawie tekstów Beaty Głowackiej i Sławomira Mrożka (13min)
  • 10:45 – 11:05 Mikołaj Zieńczuk spektakl pt. ,,Państwo idealne” na podstawie dramatu Sławomira Mrożka (18min)
  • 11:10 – 11:25 Anna Śmielak, spektakl pt. ,,Ciemność” na podstawie musicalu Steven'a Sater'a pt. ,,Przebudzenie wiosny” (15min)
  • 11:30 – 11:40 Aleksandra Ziakina, spektakl pt. ,,Jaś i Małgosia” (10min)
  • 11:45 – 11:50 Milena Arciszewska, spektakl pt. ,,Węzły” (5min)
  • 11:55 – 12:15 Marta Łaska, spektakl pt. ,,W oczekiwaniu na...” na podstawie ,,Kiedy śmierć zastuka” i ,,Boga” Woodiego Allena (20min)
  • 12:20 – Ewa Prządka, spektakl pt. ,,50 twarzy tindera” (?min)

13:00 – PRZERWA

  • 13:30 – 13:50 Agnieszka Gawrońska, spektakl pt. ,,Dzieciak” na podstawie filmu ,,Dzieciak – the kids” (20min)
  • 13:55 – 14:10 Weronika Madejek, spektakl pt. ,,Sprawy niewieście jak w Gangu Śródmieście” (15min)
  • 14:15 – 14:35 Dominika Pachla, spektakl pt. ,,Niesforna...” na podstawie ,,Biedna ale sexi” Jurga Menke Peitsmejer (20min)
  • 14:30 – 14:55 Justyna Golonka, spektakl pt. ,,Kwiat paproci” scenariusz własny, na podstawie powieści ,,Kwiat paproci” Józefa Ignacego Kraszewskiego (25min)
  • 15:00 – 15:20 Dominika Rybarczyk, spektakl pt. ,,Pantofel i Latawiec. Historia Prawdzia” na podstawie scenariusza Mateusza Chęcia i Patryka Jakubczaka (18min)
  • 15:25 – 15:40 Aleksandra Gawron, spektakl pt. ,,Odpowiedzi”, scenariusz własny (14min)
  • 15:45 –16:15 Emilia Rudzka, spektakl pt. ,,Zabierz mnie z powrotem”, scenariusz oparty na utworze ,,Wojna w niebie” Josepha Chaikina (30min)
  • 16:20 – 16:30 Joanna Matuszewska, spektakl pt. ,,Dzień z życia”, scenariusz własny (10min)
  • 16:35 – 17:00 Darya Lazuskoya, spektakl pt. ,,Arsgang” [czyt. oszgon], scenariusz własny (25min)

WTOREK 11.02.2020 r. 
ETIUDY TANECZNE+ LEKCJA TAŃCA


LEKCJA TAŃCA

  • 10:00 – 10:10 Konrad Czopiński + 5 min przerwy technicznej
  • 10:15 – 10:25 Julia Lewandowska
  • 10:30 – 10:40 Natalia Zarek
  • 10:45 – 10:55 Grzegorz Tworek
  • 11:00 – 11:10 Roksana Struzik
  • 11:15 – 11:25 Oleksandra Orkusha
  • 11:30 – 11:40 Joanna Świderska
  • 11:45 – 11:55 Monika Mazek
  • 12:00 – 12:10 Katarzyna Kotańska

12:15 – PRZERWA

ETIUDY TANECZNE

  • 13:00 – 13:10 Konrad Czopiński, choreografia pt. ,,Amor y muerte” (4:35min) + ok 5 min przerwy technicznej
  • 13:15 -13:25 Julia Lewandowska, choreografia pt. (U)WIĘZIONA (5:05min)
  • 13:30 – 13:35 Natalia Zarek, choreografia pt. .,,Maska” (2:30min)
  • 13:40 – 13:50 Grzegorz Tworek, choreografia pt. ,, Invitation” (4:33min)
  • 13:55 –14:10 Roksana Struzik, choreografia pt. ,,Kuch kuch hota hai, czyli coś się dzieje...” (11:22min) [czyt. kucz kucz hota he]
  • 14:15 – 14:25 Oleksandra Orkusha, choreografia pt. ,,Light in you” (2min)
  • 14:30 – 14:40 Joanna Świderska, choreografia pt. ,,Inflorescence” (3min)
  • 14:45 – 14:55 Monika Mazek, choreografia pt. ,,Move” (4:21min)
  • 15:00 – 15:10 Katarzyna Kotańska, choreografia pt. ,,You dont own me” (3min)

15:15 – PRZERWA

ETIUDY FILMOWE

  • 17:00 – 17:10 Diana Berdak, film pt. ,,Oksydant” (4min)
  • 17:15 – 17:25 Dominika Dąbek, film pt. ,,Chcę wyjść”
  • 17:30 - 17:45 Aleksander Kołodziej, film pt ,,...” (5min)
  • 17:50 – 18:05 Aleksandra Pałczyńska, film pt. ,,(Nie)chcę zobaczyć” (? min)
  • 18:10 – 18:20 Marcin Redkowiak, film pt. ,,Lublin mistrza Jana, czyli o związkach czarnoleskiego poety z grodem nad Bystrzycą” (13min)
  • 18:25 – 18:35 Karolina Skowronek, film pt. ,,Wszystko, co wiesz o bratnich duszach”(?min)
  • 18:40 – 18:45 Michał Sztajdel Film pt. ,,Kto tam?” (2min)
  • 18:50 – 19:05 Aleksandra Ślepko, film pt. "Daleko..." (4min)
  • 19:10 – 19:20 Video – art, film autorstwa wspólnego. (?min)