W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Politycy na scenie
30.05.201108:54

Nietypowy spektakl odbędzie się w dzień dziecka, 1 czerwca, w Filharmonii. W muzycznym widowisku zatytułowanym "VIP'y Dzieciom" wystąpią lubelscy politycy z Prezydentem Miasta Lublina Krzysztofem Żukiem na czele oraz lubelskie dziennikarki. Całkowity dochód z biletów przeznaczony będzie na podlubelskie Domy Dziecka.
W programie przedstawienia znajdą się piosenki oraz wiersze znanych autorów (Brzechwa, Tuwim). Całość dopełniona będzie fragmentami bajek dla dzieci (Calineczka, Kot w butach, Pinokio). Pomysłodawcami spektaklu są Mariola Zagojska reprezentująca Festiwal Spotkań Kultur i Jerzy Turowicz reprezentujący Akademię Teatralno-Wokalną, który jest także autorem scenariusza i reżyserem spektaklu. Nad oprawą muzyczną na żywo czuwać będzie dyrygent Janusz Baca.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane