W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Poszukiwani statyści!
06.03.200814:56

Lubelska Grupa Filmowa, Telewizja KINOPOLSKA oraz Akademia Filmu i Telewizji w Warszawie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w filmie studenckim ,,Bal przebierańców’’.
Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda profesjonalny plan filmowy, przeżyć przygodę, a przy okazji zdobyć nowe doświadczenia - to szansa właśnie dla Ciebie. Poszukujemy osób w każdym wieku, o różnym typie urody, również bez przygotowania aktorskiego. Sprawdź się przed kamerą, pokaż się w telewizji, zgłoś się do nas już teraz! Zdjęcia odbędą się w Lublinie, na początku kwietnia br. Współpraca nieodpłatna, jeden dzień zdjęciowy. O filmie Wytworny bal i tłum eleganckich gości bawiących się przy stonowanej, salonowej muzyce. W takiej oto scenerii, przywołującej na myśl amerykańskie musicale z lat 30tych, poznajemy głównych bohaterów filmu „Bal przebierańców” – Księcia i Małą Myszkę. Piękni i młodzi, uśmiechnięci i szczęśliwi, doskonale prezentują się wśród innych uczestników przyjęcia. Jak się jednak okazuje, to tylko pozory. Tak jak i pozorny okazuje się świat, w którym się znajdują. Poznali się już jakiś czas temu. Na czacie. Później przyszła pora na „znajomość” w portalu społecznościowym. Długie rozmowy, wzajemne zwierzenia, a w końcu wymiana fotografii. To tyle. Nic więcej Internet nie jest w stanie zaoferować. Ich wirtualny związek opiera się na wyobrażeniach zbudowanych na podstawie najlepszych, starannie wyselekcjonowanych zdjęć i pogawędek, w których ważone jest każde słowo. Chowając się za zasłoną ekranu komputera można ukryć wszystkie swoje wady i niedoskonałości. Nasi bohaterowie uciekają w świat Internetu bo tam jest łatwiej, bezpieczniej. Znalezienie przyjaciół, a nawet miłości nie przysparza większych problemów. Żadnego wysiłku, żadnych zobowiązań. Co się jednak stanie, gdy odetniemy od sieci ludzi, którzy spędzają przed komputerem całe dnie? Co się stanie gdy postawimy ich przed sobą twarzą w twarz? A właśnie to spotyka naszych bohaterów. Wrzuceni do realnego świata, pozbawieni oręża jakim jest myszka i klawiatura, okazują się zwykłymi, słabymi ludźmi z kompleksami i obawami. Czy wyobrażenia i wzajemne oczekiwania będą w stanie wytrzymać zderzenie z okrutną prawdą? „Bal przebierańców” postara się odpowiedzieć na te pytania. Więcej informacji na temat filmu na stronie www.lgf.art.pl Zapisy oraz szczegółowe informacje : lgf@autograf.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane