W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Powrót obsługi interesantów w Wydziale Kultury

Powrót obsługi interesantów w Wydziale Kultury
22.05.202011:40

Zapraszamy od poniedziałku 25 maja 2020r.

W związku z Zarządzeniem nr 45/5/2020 Prezydenta Miasta Lublin z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie organizacji obsługi interesantów w Urzędzie Miasta Lublin w okresie stanu epidemii Wydział Kultury informuje, że od poniedziałku 25.05.2020 r. przyjmowanie i obsługa interesantów, będzie prowadzona we wszystkich sprawach realizowanych przez Wydział w godz.7:30 -15:30 w naszej siedzibie przy ulicy Złotej 2, II p.

Realizacja spraw w Wydziale Kultury może wiązać się z ograniczeniami wynikającymi z konieczności zapewnienia bezpieczeństwa i wypełnienia wytycznych sanitarnych, takimi jak w szczególności ograniczanie liczby interesantów przebywających w tym samym czasie w tym samym pomieszczeniu dlatego uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie wizyt telefonicznie lub elektronicznie.

Jednocześnie przypominamy, o obowiązku dezynfekcji rąk oraz zakrywania ust i nosa.

Realizacja spraw w Wydziale Kultury jest również możliwa tak jak dotychczas za pośrednictwem:

1) poczty elektronicznej na adres kultura@lublin.eu lub telefonicznie pod numerem: 81 466 3700;
2) Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) Urzędu Miasta Lublin dostępnej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP);
3) operatora pocztowego na adres: Wydział Kultury, Urząd Miasta Lublin, ul. złota 2, 20-112 Lublin.

Do zobaczenia!