W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Przegląd filmowy "Andriej Tarkowski - Geniusz kina"

Przegląd filmowy "Andriej Tarkowski - Geniusz kina"
15.02.201007:46

Przez prawie cały nadchodzący tydzień będzie można uświadczyć na Chatkowym ekranie filmy jednego z najwybitniejszych sług X Muzy - rosyjskiego mistrza, Andrieja Tarkowskiego.
Reżyser, wielokrotnie nagradzany przez konkursowe gremia Europy, doczekał się uznania nie tylko kolegów po fachu (Ingmar Bergman), lecz także i szerokiej widowni, która już od dziesięcioleci może pochylać się nad unikalnym stylem filmowym Tarkowskiego. W Kinie Studyjnym "Chatka Żaka" będzie można zobaczyć 6 najznamienitszych filmów Geniusza kina. Przegląd rusza w niedzielę 14.02. o godz. 18.30 filmem Andriej Rublow, zakończy się zaś tydzień później, w niedzielę 21.02., projekcją Nostalgii. Karnety w cenie 30 PLN oraz bilety w cenie 10 zł ulgowy, 12 zł normalny - do nabycia w kasie kina Chatka Żaka na pół godziny przed każdym seansem. Szczegółowy program

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej