W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Queerujemy Lublin – mikrogranty w Galerii Labirynt

Queerujemy Lublin – mikrogranty w Galerii Labirynt
02.12.202216:45

Biblioteka Azyl i Galeria Labirynt zapraszają do składania wniosków o mikrogranty na queerowe działania. Mogą to być np. spotkania autorskie, wieczory poetyckie, realizacja pracy artystycznej czy sesja zdjęciowa.

Kto może wziąć udział? 

Open Call skierowany jest do młodych osób (15-27 lat)  LGBTQIA+ mieszkających w Lublinie.

Wysokość mikrograntu

Wnioski można składać do maksymalnej kwoty w wysokości 1500 zł.

Na co można przeznaczyć mikrogranty? 

Galeria Labirynt w Lublinie przekazuje fundusze na wcielenie w życie queerowych pomysłów. Proponowane działania mogą się odbyć w dowolnej formie, z publicznością bądź bez, mogą to być np.: warsztaty, spotkania autorskie, wykłady, wieczory poetyckie, koncerty, słuchowiska, sesje zdjęciowe, kreacje drag queen, prace artystyczne oraz inne formy realizujące wasze codzienne marzenia.

Nie trzeba mieć doświadczenia w organizacji wydarzeń ani dorobku artystycznego, aby móc zgłosić projekt. Zespół Biblioteki Azyl pomoże wam w realizacji zamierzeń. Wnioski można składać jako osoby indywidualne, duety lub kolektywy.

Jak złożyć wniosek? 

Online: formularz zgłoszeniowy

Terminy

Wnioski można składać do 23.12.2022.
Ogłoszenie wyników 30.12.2022.
​​Działania mogą się odbywać w okresie 9.01-8.05.2023.
Fundusze rozdamy w pierwszej części stycznia.

Kontakt

Wszystkie pytania związane z open callem należy kierować na adres: 

Projekt Queerujemy Lublin dofinansowany jest z funduszy The European Cultural Foundation z programu The Europe Challange 2022-23

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej