W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert Prezydenta Miasta Lublin na wsparcie zadań publicznych z zakresu kultury, (...)

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert Prezydenta Miasta Lublin na wsparcie zadań publicznych z zakresu kultury, (...)
08.02.200815:32

Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin informuje, że został rozstrzygnięty pierwszy w tym roku otwarty konkurs ofert na wsparcie zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji.
Prezydent Miasta, po zapoznaniu się z protokołem Komisji Konkursowej i propozycjami przyznania dotacji, podjął decyzję o podziale środków finansowych w tej edycji konkursu. Wszystkie organizacje i instytucje uczestniczące w konkursie otrzymają w tej sprawie pisemne zawiadomienia. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

Dotacje przyznane w otwartym konkursie ofert

Wykaz podmiotów, które nie otrzymały dotacji

Wykaz ofert niespełniających wymogów formalnoprawnych

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane