W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rusza kolejny program grantowy w ACK "Chatka Żaka"

Rusza kolejny program grantowy w ACK "Chatka Żaka"
27.11.200822:43

Akademickie Centrum Kultury UMCS "Chatka Żaka" w Lublinie ogłasza nabór wniosków do kolejnej edycji konkursu grantowego. Głównym celem programu jest stworzenie jak najlepszych warunków do realizacji projektów i prezentacji własnych dokonań artystycznych twórcom i animatorom ze środowiska studenckiego UMCS.
Wnioski o przyznanie dofinansowania projektu przyjmuje Dział Programowy ACK UMCS (pok. nr 3) od 24 listopada 2008 do 15 stycznia 2009. Prawidłowo napisany wniosek powinien zawierać krótką prezentację merytoryczną planowanego wydarzenia kulturalnego oraz opis niezbędnych do jego realizacji środków technicznych i organizacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem przewidywanych kosztów w układzie rodzajowym. W razie wątpliwości związanych z wypełnieniem wniosku, ACK UMCS zaprasza na bezpłatne konsultacje (od 9 grudnia 2008, w każdy wtorek w godz. 13.00-14.00, pok. nr 3). Najlepsze projekty otrzymają wsparcie finansowe, pomoc medialną oraz zaplecze lokalowe i techniczne do prezentacji własnych dokonań na forum publicznym. Formularz wniosku o grant ACK UMCS "Chatka Żaka" oraz reulamin konkursu do pobrania na stronie www.ack.lublin.pl - "Projekty" Kontakt: Magda Pokrzycka ACK UMCS "Chatka Żaka" tel. (0-81) 533 32 01 wew. 121

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej