W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Sekretne życie w dobrostanie". Projekt dla kobiet 60+

"Sekretne życie w dobrostanie". Projekt dla kobiet 60+
25.05.202216:07

Centrum Wsparcia Liderek serdecznie zaprasza kobiety 60+ do udziału w projekcie "Sekretne życie w dobrostanie". 

Na program składają się m.in.: warsztaty psychoprofilaktyczne, treningi umysłu, działania rękodzielnicze, wyjścia do instytucji kultury oraz poradnictwo psychologiczne. Spotkania są bezpłatne, odbywają się w DDK SM „Czechów” (ul. Kiepury 5a). 

„Sekretne życie w dobrostanie” to program dla kobiet 60+, które dość mają stereotypów dotyczących ich aktywności, bądź bierności oraz chcą wreszcie zadbać o siebie i swoją równowagę. Poruszane tematy to m.in. : poświęcanie się rodzinie i obowiązkom domowym, przemęczenie, frustracja, nieumiejętność stawiania granic i radzenia sobie z trudnymi emocjami. Zaproponowane będą narzędzia do budowania dobrostanu psychofizycznego i rozwoju swoich pasji.

​Zapisy: , tel. 81 741 99 11
Organizator: Centrum Wsparcia Liderek przy Stowarzyszeniu Wspierania Aktywności "Bona Fides" w Lublinie

Zadanie „Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób starszych poprzez wspieranie różnorodnych form ich aktywizacji (realizacja Wojewódzkiego Programu na rzecz Osób Starszych na lata 2021-2025) współfinansowane jest ze środków Województwa Lubelskiego, działającego poprzez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.