W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl "Podwójne Życie Weroniki" na Festiwalu w Wałbrzychu!

Spektakl "Podwójne Życie Weroniki" na Festiwalu w Wałbrzychu!
06.09.201917:14

Spektakl "Podwójne Życie Weroniki" w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego zakwalifikował się do IV Festiwalu Małych Premier w Wałbrzychu, który odbędzie się w dniach 15 - 20 września 2019 r. 

Do pokazów konkursowych zakwalifikowało się 7 spektakli, spośród 39 nadesłanych propozycji z całej Polski. Festiwal małych Prapremier to jedyny na teatralnej mapie Polski festiwal, prezentujący wyłącznie prapremierowe spektakle dla dzieci i młodzieży. Główną ideą Festiwalu jest otwarcie się na młodego widza nie tylko poprzez prezentację najciekawszych spektakli ostatnich sezonów, ale także poprzez uczestnictwo w zainscenizowanych czytaniach współczesnej dramaturgii oraz w warsztatach z pedagogami teatru i dramaturgiem.

17.09 | wtorek | 18:00 – 19:20 | Scena Kameralna Teatru Dramatycznego im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu | plac Teatralny 1 | wstęp wolny

Spektakl Podwójne życie Weroniki będzie grany na deskach Teatru Andersena od 9 do 19 listopada 2019 r.  Bilety już w sprzedaży! 
 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej