W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektrum – gra doświadczeń

Spektrum – gra doświadczeń
19.02.202419:26

Nowo wyremontowane Piwnice Centrum Kultury staną się na kilka dni areną zdarzeń, które w swojej ilości i intensywności dostarczą całego spektrum doświadczeń: zmysłowych i kulturowych.

Na początek CK proponuje zapoznanie się z nową przestrzenią, ale w alternatywny, angażujący sposób. Organizatorzy zapraszają do podjęcia wyzwania i przejścia przez podziemny labirynt. Co nas tam spotka? Powrót do dzieciństwa, walka z grawitacją,  zamiana ról i artystyczne wyzwania. Do tego wszystkiego należy dodać jeszcze oczywiście muzykę i dobrą zabawę! 

Przestrzeń Piwnic, jak i sama Gra są szczególnie dedykowane młodzieży. Wydarzenie jest więc okazją do międzypokoleniowej integracji. Zmierzenie się z przygotowanymi zadaniami to również szansa na poznanie możliwości tego miejsca oraz odkrycie własnego potencjału. 

Poziom zaangażowania w przejście poszczególnych stacji będzie zależny od uczestnika. Można w pełni zanurzyć się w proponowanym spektrum doświadczeń lub pozostać obserwatorem zdarzeń. Dla tych, którzy potrzebują szczególnego wsparcia, przygotowaliśmy również narzędzia dostępności takie jak: tłumaczenie na Polski Język Migowy, asystę czy audiodeskrypcję. Chęć skorzystania z nich można zgłosić droga mailową, podczas zapisów. 

Spektrum – gra doświadczeń
Gramy: 23.02 godz. 18:00 / 24.02 godz. 20:00 / 25.02 godz. 17:00
Udział w grze jest bezpłatny
Zapisy: lub tel: 81 466 61 40

Gra przeznaczona dla osób powyżej 15 lat. Wejście do Piwnic od strony Bigmaru na tyłach budynku.
Wejścia w grupach 4-osobowych co 5 min; dokładna godzina wejścia zostanie przekazana po potwierdzeniu zapisu.