W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spotkanie Enter 2016
21.04.200923:43

Tym razem porozmawiamy o kulturze "na dzielnicy". Stolica kultury to nie tylko wydarzenia w instytucjach ulokowanych w śródmieściu, to nie tylko wielkie akcje plenerowe w Centrum.
To przede wszystkim życie kulturą mieszkańców Lublina. A niewielki procent ludzi mieszka w Centrum. Na spotkaniu chcemy porozmawiać o możliwościach organizacji imprez na terenie lubelskich dzielnic, o potrzebach mieszkańców w zakresie kultury w ich najbliższej przestrzeni. Zaprezentujemy także wstępną koncepcję Planety Lublin, która będzie odbywała się tylko na terenie lubelskich dzielnic. Urząd Miasta podjął decyzję o sfinansowaniu kilku projektów dziejących się poza Centrum miasta. Na spotkaniu poznamy je oraz podyskutujemy o tym, co już udało się zrobić. Spotkania Enter 2016 mają na celu naszkicowanie realnych potrzeb i propozycji środowisk twórczych i przedstawienie ich władzom miasta jako społeczną odpowiedź na starania o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia 2009 roku o godz. 18:00, Studio Kameralne im. Zbigniewa Stepka, Radio Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane