W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Squarepusher kolejną gwiazdą Innych Brzmień 2022!

Squarepusher kolejną gwiazdą Innych Brzmień 2022!
12.05.202213:53

Przedstawiamy kolejną gwiazdę tegorocznej edycji festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia. 8 lipca Lublin odwiedzi Squarepusher, czyli jedna z najważniejszych postaci na światowej scenie muzyki elektronicznej. Pochodzący z Wielkiej Brytanii artysta, związany z kultową oficyną Warp Records, wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Na przestrzeni lat Squarepusher eksperymentował z wieloma gatunkami i nurtami muzycznymi – można tu wymienić choćby drum’n’bass, techno, ambient, IDM, ale też acid jazz czy muzykę industrialną. Jego koncerty potrafią zaskoczyć i zafascynować odbiorcę zarówno jeśli chodzi o samą muzykę, jak i warstwę wizualną.

Spotykamy się w Lublinie w dniach 7–10 lipca, podczas 15. edycji Innych Brzmień, a 9. pod marką Wschodu Kultury, czyli projektu realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz przez samorządy miast w Lublinie, Białymstoku i Rzeszowie.

Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na stronie internetowej: Inne Brzmienia oraz NCK.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej