W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Stypendia na realizację projektów w 2021 roku - wyniki

Stypendia na realizację projektów w 2021 roku - wyniki
30.12.202012:18

Wydział Kultury informuje, że Prezydent Miasta Lublin na podstawie rekomendacji Komisji ds. Stypendiów przyznał 29 stypendiów na realizację w 2021 roku projektów z zakresu twórczości artystycznej lub z zakresu upowszechniania kultury w łącznej wysokości 255 800 zł.

W naborze trwającym do 31 października 2020 r. wpłynęły 124 wnioski na łączną kwotę 1 178 535 zł.

Lista osób, którym przyznano stypendium dostępna jest w załączniku. Osoby te prosimy o kontakt z Wydziałem Kultury.

Osoby uczące się lub studiujące prosimy o niezwłoczne dostarczenie do Wydziału Kultury zaświadczenia ze szkoły/uczelni do celów podatkowych.

Osoby, które otrzymały stypendium w kwocie niższej niż wnioskowana, powinny złożyć oświadczenie – formularz w załączniku – o wyrażeniu zgody na realizację projektu stypendialnego w kształcie zaproponowanym we wniosku. Oświadczenie należy złożyć w terminie do 14 dni od dnia opublikowania ogłoszenia w BIP.

Niezłożenie ww. oświadczenia w terminie oznacza rezygnację stypendysty z zawarcia umowy stypendialnej i przyznanego stypendium.

Rekomendacji udzieliła Komisji ds. Stypendiów w składzie: Grzegorz Kondrasiuk (przewodniczący), Stanisław Kieroński, Agata Koss-Dybała, Anna Pajdosz, Joanna Reczek-Szwed, Anna Ryfka, Aleksandra Szulc-Choma.

Kontakt: 
Wydział Kultury
Urząd Miasta Lublin
ul. Złota 2
20-112 Lublin


tel.: 81 466 3714

 

Pliki do pobrania