W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Sylwester Miejski
28.12.200912:59

Kancelaria Prezydenta Marketing Miasta już dziś serdecznie zaprasza na miejski sylwester. Gwiazdy rozświetlą nie tylko grudniowe niebo. Na scenie wystąpią zespoły, których nie trzeba reklamować: KASHMIR, CZABANBAND i gość specjalny: ZAKOPOWER!
Sylwester miejski zajmuje stałe miejsce w kalendarzu imprez Miasta Inspiracji. Tegoroczna zabawa rozpocznie się około godziny 21.30 występem zespołu KASHMIR, którego wokalistka – Katarzyna Pietras, jest rodowitą lublinianką. Sam zespół tak określa swoje granie: "Nasze inspiracje to dobra muzyka – ponadczasowy Michael Jackson, the Beatles, produkcje Ozzi'ego Osbourna czy energia Chrisa Cornella." Gwiazda wieczoru ZAKOPOWER rozpocznie swój występ około godziny 22.40. Jest to obecnie najbardziej znany w Polsce zespół, który z powodzeniem połączył muzykę Podhala z nowoczesnymi brzmieniami, oraz rockową estetyką. Zakopower zadebiutował na polskim rynku muzycznym płytą „Music Hal” wydaną w maju 2005 roku. Znakomite kompozycje Mateusza Pospieszalskiego, w nowatorskim, energetycznym wykonaniu zespołu, zostały dobrze przyjęte przez publiczność (ponad 20 tys. sprzedanych egzemplarzy) i docenione przez jurorów wielu festiwali muzycznych. Po północy, lubelski zespół CZABANBAND zapewni muzyczną oprawę tej jedynej w roku nocy. Usłyszymy covery polskiej i światowej muzyki dance, pop, rock oraz najnowsze hity z list przebojów! Zobacz ramowy program imprezy »

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane