W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szewczyk Dratewka na Walentynki!

Szewczyk Dratewka na Walentynki!
09.02.202116:56

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie zaprasza na Walentynkowy weekend z Teatrem Andersena.

13 i 14 lutego będzie można ponownie spotkać się z aktorami, lalkami i niezwykłymi historiami na scenie w Centrum Spotkania Kultur i obejrzeć na żywo spektakl „Szewczyk Dratewka – bajka do zjedzenia”, który stworzyli: Bogusław Byrski, Gabriela Jaskuła i Wioletta Tomica.

Doskonale znana historia dzielnego Szewczyka Dratewki, który swoim sprytem pokonuje złego smoka tym razem opowiedziana zostaje w kuchennej scenerii przy użyciu kuchennych sprzętów, w towarzystwie smaków i zapachów. Wszystkie postaci bajki powstają na oczach widza. Cały baśniowy świat kreowany jest przed dziećmi, a w czasie trwania opowieści z warzyw gotujemy zupę. „Bajka do zjedzenia” ma zachęcić dziecięcą widownię do tego samego, a także rozbudzić wyobraźnię i pokazać , jak przyjemnie można bawić się w teatr używając prostych domowych przedmiotów.

Spektakl powstał dzięki współpracy z IKEA LUBLIN i Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w Elizówce

Szewczyk Dratewka – bajka do zjedzenia | spektakl dla dzieci od 3 lat | czas: 50 min.

  • sobota, 13 lutego 2021, g. 16:00
  • niedziela, 14 lutego 2021, g. 12:00

Bilety do kupienia w serwisie Bilety14.pl lub w kasie teatru na godzinę przed spektaklem. Kasa znajduje się na poziomie 0 Centrum Spotkania Kultur (wejście od Restauracji Panie Przodem). Szatnia ze względów sanitarnych będzie zamknięta.

Zasady reżimu sanitarnego. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej