W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szósty numer internetowego pisma "kultura enter"

Szósty numer internetowego pisma "kultura enter"
04.01.200911:42

W kolejnym już numerze internetowego miesięcznika "kultura enter" Paweł Laufer rozmawia o żeglowaniu na Wschód z Tomaszem Pietrasiewiczem i Rafałem "Kozą" Kozińskim, Dominika Szala pyta Ewę Szubstarską o improwizację w tańcu, a Magdalena Kawa rozmawia o sensie dbania o kulturę przestrzeni z Przemysławem Filarem, prezesem Towarzystwa Upiększania Miasta Wrocławia.
Ponadto w numerze; dwa listy o problemie Rusinów, teksty o tańcu współczesnym (Katarzyna Steńczyk o Billu T. Jones'ie; Grzegorz Janikowski o Teatrze ruchu Alaina Platela; Joanna Szymajda o Steve'ie Paxton'ie; Julia Hoczyk o warszawskiej Nocy Tańca) artykuły o krajobrazie dźwiękowym, debatach społecznych, a także fotorelacja Marcina Sudzińskiego z projektu L² "Lublin, Lwów, Ludzie". www.kulturaenter.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej