W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Tak brzmi miasto: Inkubator
11.03.202107:53

Pierwszy i największy program profesjonalizacji artystów muzycznych i menedżerów w Polsce startuje za miesiąc. Pół roku spotkań, warsztatów i konsultacji indywidualnych kształtujących młodą społeczność muzyczną. 

Kraków, Wrocław, Gdańsk i Gdynia oraz Lublin połączyły siły, stając się miastami rozwoju swoich muzyków. TBM Inkubator to w 2021 r. wirtualna przygoda, do której można dołączyć do 17 marca

ZNAJDŹ SIĘ
Trzecia odsłona programu Tak Brzmi Miasto: Inkubator stawia na muzyka. Oferta skierowana jest do osób, które chcą być z zawodu artystami. Inkubator jest szansą, żeby otrzymać na tej ścieżce wsparcie i narzędzia.

Nowością w Inkubatorze w 2021 r. jest udział skrzydłowych: specjalistów od coachingu artystów i wsparcia przemysłu kultury. Magda Chołyst, Agata Etmanowicz, Michał Faron i Adam Lewartowski pomogą samozarządzającym muzykom określić swoje cele i wybrać odpowiednią ścieżkę pracy.

ZNAJDŹ SIĘ W BRANŻY
Kuratorzy będą ekspercko-branżowym wsparciem uczestników. Podczas swoich wykładów, a później spotkań indywidualnych pokierują ścieżką muzyków, wzbogacając ich o wiedzę z zakresu produkcji, bookingu, eksportu, networkingu, organizacji zespołu i wielu innych. Leszek Biolik, Daga Gregorowicz, Paweł Hordejuk i Bartek Stawiarz - uzupełniający się dream team branży muzycznej, opiekunowie miast.

Nadchodząca odsłona Inkubatora to także eksperckie warsztaty, które pozwolą poszerzyć konkretną wiedzę o samozarządzaniu - o tym, jak być świadomym menedżerem siebie lub swojego zespołu. W programie m.in. komunikacja, budowanie publiczności, muzyczny multitasking i digital.

Społeczność Tak Brzmi Miasto może być nową siłą w branży muzycznej. W obliczu tempa, w jakim zmienia się ten przemysł, natłoku narzędzi, digitalizacji i, oczywiście, pandemii, stara szkoła kariery muzycznej przestaje działać. Odkrywamy nowe możliwości, ale - co najważniejsze - robimy to wspólnie. Spotkania społecznościowe pozwalają na swobodną wymianę myśli i doświadczeń, ale też konkretną analizę kondycji branży muzycznej w bliskim otoczeniu czy w Polsce w ogóle. Chcemy wspólnie wypracować nowe metody wzajemnego wsparcia w branży, tworzenia partnerstw i narzędzi dla miast: Krakowa, Wrocławia, Gdańska i Gdyni oraz Lublina - mówią organizatorzy programu Tak Brzmi Miasto: Inkubator. 

Do 17 marca można zgłosić chęć udziału przez formularz online.

Organizatorami programu są: CK Dworek Białoprądnicki oraz Fundacja Krakowska Scena Muzyczna - reprezentacja Krakowa. Miasta Partnerskie to: Wrocław (Strefa Kultury Wrocław), Gdynia (Muzeum Miasta Gdyni) oraz Gdańsk (Instytut Kultury Miejskiej) i Lublin (Festiwal Wschody).