W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teaser najnowszego fimu Krzysztofa Szota "Bal przebierańców"

Teaser najnowszego fimu Krzysztofa Szota "Bal przebierańców"
28.07.200822:31

Na kanale YouTube Lubelskiej Grupy Filmowej można obejrzeć teaser najnowszego filmu Krzysztofa Szota "Bal przebierańców". To baśniowa opowieść o dwójce młodych ludzi zagubionych w internetowym świecie portali społecznościowych. Tam - ukryci za tarczą ekranu i klawiatury - mogą być tym kim sobie wymarzą. Problem pojawi się, gdy będą musieli spotkać się ze sobą twarzą w twarz.
Zdjęcia do filmu realizowane były w naszym mieście, w kwietniu br. W rolach głównych studenci Akademii Teatralnej w Warszawie - Grzegorz Kwiecień i Anna Czartoryska. Za kamerą stanął Kacper Fertacz - student Wydziału Radia i Telewizji UŚ w Katowicach. Premiera filmu, która odbędzie się w Lublinie, przewidziana jest na październik 2008. Następnie film pojawi się w Internecie. Więcej informacji na stronie filmu pod adresem www.balprzebierancow.prv.pl. Film zrealizowany przy wsparciu Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin. Teaser oraz materiał z planu filmowego można obejrzeć tutaj.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej