W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatr Muzyczny w Lublinie ogłasza casting do musicalu „Jesus Christ Superstar”

Teatr Muzyczny w Lublinie ogłasza casting do musicalu „Jesus Christ Superstar”
12.11.202214:13

Wiosną 2023 roku w Teatrze Muzycznym w Lublinie odbędzie się premiera legendarnego musicalu Andrew Lloyda Webbera „Jesus Christ Superstar” o ostatnich dniach życia Jezusa Chrystusa, widzianych oczyma jego zwolenników i przeciwników. Spektakl wyreżyseruje Tomasz Man – niekonwencjonalny twórca, który doskonale odnajduje się w każdym gatunku, od słuchowiska radiowego po musical.

Teatr Muzyczny w Lublinie zaprasza na casting na wszystkie role śpiewane w musicalu – damskie i męskie. Casting odbędzie się 24 listopada 2022 r. w godz. 10.00–18.00 w siedzibie Teatru Muzycznego w Lublinie, ul. M. Curie-Skłodowskiej 5.

Organizatorzy proszą o przygotowanie partii wokalnej wybranej postaci z „Jesus Christ Superstar” oraz innego dowolnego utworu. Teatr zapewnia akompaniatora. Teatr nie zwraca kosztów podróży i ewentualnego noclegu.

Na zgłoszenia zawierające: informacje o wybranej roli, CV i zdjęcie portretowe Teatr czeka do 21 listopada 2022 r. Należy wysłać je pocztą na adres: Teatr Muzyczny w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 20-029 Lublin lub mailem na adres:

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane