W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatr Stary otwiera się po wakacjach!

Teatr Stary otwiera się po wakacjach!
19.09.202111:31

Już jutro Teatr Stary w Lublinie otwiera się dla widzów. 

Bilety na wszystkie wrześniowe i październikowe wydarzenia są wciąż dostępne w kasie teatru oraz na stronie internetowej teatrstary.eu. Tam też można znaleźć aktualny repertuar. 

13.09.2021 zmianie uległ Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych w okresie epidemii COVID-19 oraz Regulamin rezerwacji / kupna / zwrotu biletów do Teatru Starego w Lublinie. Prosimy o zapoznania się z nowymi regulaminami przed kupnem biletów.

Zgodnie z obecnie obowiązującymi wytycznymi liczba miejsc udostępnionych do sprzedaży na wydarzenia odbywające się w teatrze to 75% widowni.
Pozostałe 25% stanowi pulę biletów dostępną wyłącznie dla osób posługujących się certyfikatem szczepienia przeciwko COVID-19. Bilet dla osoby zaszczepionej można nabyć w kasie teatru oraz na stronie teatrstary.eu. Przed wejściem na widownię konieczne jest okazanie ww. certyfikatu (w formie papierowej lub elektronicznej). Widz, który odmówi okazania dowodu szczepienia, nie zostanie wpuszczony na salę widowiskową, a bilet nie będzie podlegać zwrotowi. Kupując bilet w puli 25 % widz wyraża zgodę na udostępnienie certyfikatu w celu podanym powyżej.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej