W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Telefon pamięci – muzeum rozmawia z seniorami

Telefon pamięci – muzeum rozmawia z seniorami
19.03.202012:56

Pozostawanie w domu przez długi czas z powodu epidemii koronawirusa jest szczególnie trudne dla ludzi samotnych, zwłaszcza seniorów. Z myślą o nich Państwowe Muzeum na Majdanku rusza z akcją „Telefon pamięci”.

Zapraszamy Państwa do rozmowy z pracownikami naszej instytucji – rozmowy zarówno o przeszłości, jak i teraźniejszości. Może podzielą się Państwo z nami swoimi wspomnieniami wojennymi, a może doświadczeniami z innego okresu, albo zechcą po prostu porozmawiać, by wzajemnie dodać sobie sił i otuchy.

„Telefon pamięci – muzeum rozmawia z seniorami” to infolinia dla osób, które chcą też dowiedzieć się czegoś o historii Państwowego Muzeum na Majdanku, jego zbiorach i działalności. Zachęcamy naszych odbiorców, aby przekazywali swoim rodzicom i dziadkom kontakt do nas: 81-710-28-69 od pon. do pt. w godzinach 8.00 do 15.00.